82V2054DA
| سازندگان: | IDT, Integrated Device Technology Inc |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Interface - Telecom |
| برگه داده ها: | 82V2054DA |
| توضیحات: | IC TELECOM INTERFACE 144TQFP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | IDT, Integrated Device Technology Inc |
| دسته بندی محصولات | Interface - Telecom |
| سری | - |
| تابع | Line Interface Unit (LIU) |
| شامل | - |
| رابط | Logic |
| بسته بندی | Tray |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 144-LQFP |
| شماره قسمت پایه | IDT82V2054 |
| جریان--عرضه | 15mA |
| ولتاژ-تامین | 3.13V ~ 3.47V |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 144-TQFP (20x20) |
در انبار 75 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1