82P2281PFG
| سازندگان: | IDT, Integrated Device Technology Inc |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Interface - Telecom |
| برگه داده ها: | 82P2281PFG |
| توضیحات: | IC TELECOM INTERFACE 80TQFP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | IDT, Integrated Device Technology Inc |
| دسته بندی محصولات | Interface - Telecom |
| سری | - |
| تابع | - |
| شامل | - |
| رابط | SPI |
| بسته بندی | Tray |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 80-LQFP |
| شماره قسمت پایه | IDT82P2281 |
| جریان--عرضه | 1.15A |
| ولتاژ-تامین | 3V ~ 3.6V |
| تعداد مدارهای | 1 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 80-TQFP (14x14) |
در انبار 319 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $27.33 | $26.78 | $26.25 |
حداقل: 1