79RC32H435-300BCI
| سازندگان: | IDT, Integrated Device Technology Inc |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Embedded - Microprocessors |
| برگه داده ها: | 79RC32H435-300BCI |
| توضیحات: | IC MPU INTERPRISE 300MHZ 256BGA |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | IDT, Integrated Device Technology Inc |
| دسته بندی محصولات | Embedded - Microprocessors |
| Usb | - |
| ساتا | - |
| سرعت | 300MHz |
| سری | Interprise™ |
| اترنت | 10/100Mbps (1) |
| بسته بندی | Tray |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| ولتاژ-I/O | 3.3V |
| هسته پردازنده | MIPS32 |
| بسته بندی/مورد | 256-LBGA |
| کنترل کننده های RAM | DDR |
| شماره قسمت پایه | 79RC32 |
| شرکت پردازنده ها/DSP | - |
| ویژگی های امنیتی | - |
| رابط های اضافی | I²C, PCI, SPI, UART |
| شتاب گرافیکی | No |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C (TA) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 256-CABGA (17x17) |
| تعداد هسته ها/پهنای اتوبوس | 1 Core, 32-Bit |
| نمایش کنترل کننده های رابط & | - |
در انبار 70 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1