74FCT3807SOG
| سازندگان: | IDT, Integrated Device Technology Inc |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Clock/Timing - Clock Buffers, Drivers |
| برگه داده ها: | 74FCT3807SOG |
| توضیحات: | IC CLK BUFFER 1:10 100MHZ 20SOIC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | IDT, Integrated Device Technology Inc |
| دسته بندی محصولات | Clock/Timing - Clock Buffers, Drivers |
| نوع | Fanout Buffer (Distribution) |
| ورودی | LVTTL |
| خروجی | CMOS, TTL |
| سری | 74FCT |
| بسته بندی | Tube |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| فرکانس حداکثر | 100MHz |
| شماره قسمت پایه | IDT74FCT3807 |
| ولتاژ-تامین | 3V ~ 3.6V |
| تعداد مدارهای | 1 |
| نسبت ورودی: خروجی | 1:10 |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 70°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 20-SOIC |
| دیفرانسیل ورودی: خروجی | No/No |
در انبار 122 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.58 | $1.55 | $1.52 |
حداقل: 1