74FCT16374CTPVG
| سازندگان: | IDT, Integrated Device Technology Inc |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Logic - Flip Flops |
| برگه داده ها: | 74FCT16374CTPVG |
| توضیحات: | IC FF D-TYPE DUAL 8BIT 48SSOP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | IDT, Integrated Device Technology Inc |
| دسته بندی محصولات | Logic - Flip Flops |
| نوع | D-Type |
| سری | 74FCT |
| تابع | Standard |
| بسته بندی | Tube |
| نوع خروجی | Tri-State, Non-Inverted |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع ماشه | Positive Edge |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 48-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) |
| شماره قسمت پایه | 74FCT16374 |
| ولتاژ-تامین | 4.5V ~ 5.5V |
| خازن ورودی | 3.5pF |
| تعداد عناصر | 2 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C (TA) |
| جریان (Iq) | 500µA |
| جریان-خروجی بالا ، پایین | 32mA, 64mA |
| تعداد بیت در هر عنصر | 8 |
| حداکثر انتشار تاخیر @ V ، حداکثر CL | 5.2ns @ 5V, 50pF |
در انبار 43 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.16 | $1.14 | $1.11 |
حداقل: 1