72V3640L7-5PFGI
| سازندگان: | IDT, Integrated Device Technology Inc |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Logic - FIFOs Memory |
| برگه داده ها: | 72V3640L7-5PFGI |
| توضیحات: | IC FIFO SYNC II 36BIT 128-TQFP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | IDT, Integrated Device Technology Inc |
| دسته بندی محصولات | Logic - FIFOs Memory |
| سری | 72V |
| تابع | Synchronous |
| نرخ داده | 133.3MHz |
| بسته بندی | Tray |
| زمان دسترسی | 5ns |
| اندازه حافظه | 36K (1K x 36) |
| قسمت وضعیت | Active |
| پشتیبانی FWFT | Yes |
| نوع نصب | Surface Mount |
| نوع انبساط | Depth, Width |
| بسته بندی/مورد | 128-LQFP |
| جهت اتوبوس | Uni-Directional |
| شماره قسمت پایه | 72V3640 |
| ولتاژ-تامین | 3.15V ~ 3.45V |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| قابلیت انتقال مجدد | Yes |
| جریان--عرضه (حداکثر) | 40mA |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 128-TQFP (14x20) |
| پشتیبانی از پرچم های قابل برنامه ریزی | Yes |
در انبار 93 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $36.28 | $35.55 | $34.84 |
حداقل: 1