72831L15PFI8
| سازندگان: | IDT, Integrated Device Technology Inc |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Logic - FIFOs Memory |
| برگه داده ها: | 72831L15PFI8 |
| توضیحات: | IC FIFO SYNC DUAL 2048X9 64-TQFP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | IDT, Integrated Device Technology Inc |
| دسته بندی محصولات | Logic - FIFOs Memory |
| سری | 7200 |
| تابع | Synchronous |
| نرخ داده | 66.7MHz |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| زمان دسترسی | 10ns |
| اندازه حافظه | 36K (2K x 9 x 2) |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| پشتیبانی FWFT | No |
| نوع نصب | Surface Mount |
| نوع انبساط | Depth, Width |
| بسته بندی/مورد | 64-LQFP |
| جهت اتوبوس | Bi-Directional |
| شماره قسمت پایه | 72831 |
| ولتاژ-تامین | 4.5V ~ 5.5V |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| قابلیت انتقال مجدد | No |
| جریان--عرضه (حداکثر) | 60mA |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 64-TQFP (14x14) |
| پشتیبانی از پرچم های قابل برنامه ریزی | Yes |
در انبار 55 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1