650R-21LF
| سازندگان: | IDT, Integrated Device Technology Inc |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Clock/Timing - Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers |
| برگه داده ها: | 650R-21LF |
| توضیحات: | IC CLK SOURCE SYSTEM PER 20-SSOP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | IDT, Integrated Device Technology Inc |
| دسته بندی محصولات | Clock/Timing - Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers |
| PLL | Yes |
| نوع | Clock/Frequency Synthesizer |
| ورودی | Clock, Crystal |
| خروجی | CMOS |
| سری | - |
| بسته بندی | Tube |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 20-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| فرکانس حداکثر | 66.67MHz |
| شماره قسمت پایه | ICS650-21 |
| ولتاژ-تامین | 3V ~ 5.5V |
| تقسیم/ضرب | No/No |
| تعداد مدارهای | 1 |
| نسبت ورودی: خروجی | 1:8 |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 70°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 20-QSOP |
| دیفرانسیل ورودی: خروجی | No/No |
در انبار 54 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.42 | $2.37 | $2.32 |
حداقل: 1