LSTD-6W
| سازندگان: | IDEC |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Configurable Switch Components - Illumination Source |
| برگه داده ها: | LSTD-6W |
| توضیحات: | CONFIG SWITCH LAMP LED WHITE 6V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | IDEC |
| دسته بندی محصولات | Configurable Switch Components - Illumination Source |
| نوع | LED |
| رنگ | White |
| سری | HW |
| ولتاژ | 6V |
| قسمت وضعیت | Active |
| (ابتدا انتخاب کنید ، سپس اعمال فیلترها) سری سازگار | IDEC, HW |
در انبار 29 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $5.79 | $5.67 | $5.56 |
حداقل: 1