SSCSSNT030PDAA5
| سازندگان: | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Pressure Sensors, Transducers |
| برگه داده ها: | SSCSSNT030PDAA5 |
| توضیحات: | PRESSURE SENSOR |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| دسته بندی محصولات | Pressure Sensors, Transducers |
| خروجی | 0.5 V ~ 4.5 V |
| سری | TruStability® SSC |
| دقت | ±0.25% |
| ویژگی | Amplified Output, Temperature Compensated |
| اندازه پورت | - |
| سبک پورت | No Port |
| نوع خروجی | Analog Voltage |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | Board Mount |
| نوع فشار | Differential |
| بسته بندی/مورد | 4-SIP Module |
| ماکزیمم فشار | ±120PSI (±827.37kPa) |
| ولتاژ-تامین | 4.75V ~ 5.25V |
| سبک ختم | PC Pin |
| فشار عملیاتی | ±30PSI (±206.84kPa) |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 4-SIP |
در انبار 96 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1