MML31KM2ABKLK
| سازندگان: | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Pushbutton Switches |
| برگه داده ها: | MML31KM2ABKLK |
| توضیحات: | SWITCH PUSH SPST-NO 6A 125V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| دسته بندی محصولات | Pushbutton Switches |
| نوع | Standard |
| سری | MML31 |
| مدار | SPST-NO |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Bulk |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| نوع محرک | Rectangular, Button |
| نوع نصب | Panel Mount, Snap-In |
| زندگی برق | 25,000 Cycles |
| زندگی مکانیکی | 100,000 Cycles |
| تابع سوئیچ | Off-On |
| سبک ختم | Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm) |
| حفاظت در برابر نفوذ | - |
| ولتاژ امتیاز-AC | 125V |
| ولتاژ امتیاز-DC | 30V |
| رنگ عملگر/کلاه | Black |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 6A (AC), 2A (DC) |
| دمای عملیاتی | -18°C ~ 65°C |
| ابعاد قطع جریان پنل | Rectangular - 15.20mm x 10.24mm |
| نوع روشنایی ، رنگ | - |
| ولتاژ روشنایی (اسمی) | - |
در انبار 71 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1