CSNJ481
| سازندگان: | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Current Sensors |
| برگه داده ها: | CSNJ481 |
| توضیحات: | SENSOR CURRENT HALL 600A AC/DC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| دسته بندی محصولات | Current Sensors |
| خروجی | Ratiometric, Current |
| سری | CSN |
| دقت | ±0.5% |
| فرکانس | - |
| خطی | - |
| بسته بندی | Bulk |
| قسمت وضعیت | Active |
| حساسیت | - |
| نوع سنسور | Hall Effect, Closed Loop |
| قطبش | Bidirectional |
| برای اندازه گیری | AC/DC |
| نوع نصب | Through Hole |
| زمان پاسخ | 0.5µs |
| بسته بندی/مورد | Module, Single Pass Through |
| ولتاژ-تامین | ±12V ~ 18V |
| جریان-سنجش | 600A |
| تعداد کانال | 1 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| جریان--عرضه (حداکثر) | 14mA |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | - |
در انبار 64 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $179.90 | $176.30 | $172.78 |
حداقل: 1