P19RP1UP
| سازندگان: | Hoffman Enclosures, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Rack Components |
| برگه داده ها: | P19RP1UP |
| توضیحات: | PANEL RACK MOUNT 1UX19.00 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hoffman Enclosures, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Rack Components |
| نوع | Panel |
| رنگ | Gray |
| سری | - |
| وزن | 1.3 lbs (589.7g) |
| ویژگی | - |
| مواد | Metal, Steel |
| قسمت وضعیت | Active |
| تهویه | Non-Vented |
| اندازه/ابعاد | 0.125" H (3.18mm) |
| برای استفاده با/محصولات مرتبط | 19" Panel Width Racks |
در انبار 73 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $22.97 | $22.51 | $22.06 |
حداقل: 1