ASE10X8X4
| سازندگان: | Hoffman Enclosures, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | ASE10X8X4 |
| توضیحات: | JUNCTION BOX STEEL 10"L X 8"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hoffman Enclosures, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Cover Included |
| ارتفاع | 4.016" (102.00mm) |
| سری | - |
| وزن | 5.5 lbs (2.5kg) |
| رأی | IP30, NEMA 1, UL-50, 50E |
| ویژگی | Knockouts, Wall Mount |
| مواد | Metal, Steel |
| ضخامت | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 80.0in² (516cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Junction Box |
| اندازه/ابعاد | 10.000" L x 7.992" W (254.00mm x 203.00mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 7 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $36.18 | $35.46 | $34.75 |
حداقل: 1