A14128CH
| سازندگان: | Hoffman Enclosures, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | A14128CH |
| توضیحات: | JUNCTION BOX STEEL 14"L X 12"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hoffman Enclosures, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Hinged Door, Lid |
| ارتفاع | 7.992" (203.00mm) |
| سری | - |
| وزن | 19 lbs (8.6kg) |
| رأی | IP65, NEMA 12, 13, UL-50, 50E |
| ویژگی | Sealing Gasket |
| مواد | Metal, Steel |
| ضخامت | 14 Gauge |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 168in² (1084cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Junction Box |
| اندازه/ابعاد | 14.016" L x 12.008" W (356.00mm x 305.00mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 54 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $169.54 | $166.15 | $162.83 |
حداقل: 1