WMB2H
| سازندگان: | HellermannTyton |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Rack Components |
| برگه داده ها: | WMB2H |
| توضیحات: | 2U 3"X3" FRONT 2"X4" REAR |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | HellermannTyton |
| دسته بندی محصولات | Rack Components |
| نوع | Wire Manager |
| رنگ | Black |
| سری | - |
| وزن | 2.8 lbs (1.3kg) |
| ویژگی | Breakaway Fingers |
| مواد | Plastic, Non Specified |
| قسمت وضعیت | Active |
| تهویه | - |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| اندازه/ابعاد | 4.000" L x 3.000" W x 3.500" H (101.60mm x 76.20mm x 88.90mm) |
| برای استفاده با/محصولات مرتبط | HellermannTyton Enclosures |
در انبار 83 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $71.25 | $69.83 | $68.43 |
حداقل: 1