VWMSS4X5BK7H
| سازندگان: | HellermannTyton |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Rack Components |
| برگه داده ها: | VWMSS4X5BK7H |
| توضیحات: | 83" SINGLE-SIDED SIDE MOUNT |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | HellermannTyton |
| دسته بندی محصولات | Rack Components |
| نوع | Wire Manager |
| رنگ | Black |
| سری | - |
| وزن | 9 lbs (4.1kg) |
| ویژگی | Breakaway Fingers |
| مواد | Plastic, Non Specified |
| قسمت وضعیت | Active |
| تهویه | - |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| اندازه/ابعاد | 5.000" L x 4.000" W x 83.000" H (127.00mm x 101.60mm x 2108.20mm) |
| برای استفاده با/محصولات مرتبط | HellermannTyton Enclosures |
در انبار 78 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $183.88 | $180.20 | $176.60 |
حداقل: 1