TAG73T1-795
| سازندگان: | HellermannTyton |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Labels, Stickers, Decals - Blank |
| برگه داده ها: | TAG73T1-795 |
| توضیحات: | METALIZED POLYESTER 2X1" |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | HellermannTyton |
| دسته بندی محصولات | Labels, Stickers, Decals - Blank |
| عرض | 1.000" (25.40mm) |
| طول | 2.000" (50.80mm) |
| سری | - |
| محل | - |
| نوع برچسب | Die Cut |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | - |
| مواد بدن | Polyester (PET) |
| برچسب قطر | - |
| رنگ پس زمینه | Silver |
در انبار 8 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $186.23 | $182.51 | $178.86 |
حداقل: 1