T30R1C2
| سازندگان: | HellermannTyton |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Cable Ties and Cable Lacing |
| برگه داده ها: | T30R1C2 |
| توضیحات: | CABLE TIE 30LB. 5.83" BROWN |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | HellermannTyton |
| دسته بندی محصولات | Cable Ties and Cable Lacing |
| رنگ | Brown |
| عرض | 0.142" (3.61mm) |
| سری | - |
| ویژگی | - |
| مواد | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| بسته بندی | 100 per Pkg |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Free Hanging (In-Line) |
| قطر بسته نرم افزاری | 1.38" (35.00mm) |
| طول--واقعی | 0.486' (148.00mm, 5.83") |
| استحکام کششی | 30 lbs (13.61 kg) |
| سیم/کابل نوع کراوات | Standard, Locking |
| طول-تقریبی | 5.75" |
در انبار 97 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.13 | $0.13 | $0.12 |
حداقل: 1