T150XLL0X2
| سازندگان: | HellermannTyton |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Cable Ties and Cable Lacing |
| برگه داده ها: | T150XLL0X2 |
| توضیحات: | HVY DTY TIE 52.2"L 175 LB BLACK |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | HellermannTyton |
| دسته بندی محصولات | Cable Ties and Cable Lacing |
| رنگ | Black |
| عرض | 0.350" (8.89mm) |
| سری | - |
| ویژگی | - |
| مواد | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| بسته بندی | 25 per Pkg |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Free Hanging (In-Line) |
| قطر بسته نرم افزاری | 15.94" (405.00mm) |
| طول--واقعی | 4.35' (1.33m) |
| استحکام کششی | 175 lbs (79.40 kg) |
| سیم/کابل نوع کراوات | Standard, Locking |
| طول-تقریبی | 4.25' |
در انبار 61 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $3.02 | $2.96 | $2.90 |
حداقل: 1