SNP810C2
| سازندگان: | HellermannTyton |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Cable Supports and Fasteners |
| برگه داده ها: | SNP810C2 |
| توضیحات: | CBL CLIP HOSE WHITE |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | HellermannTyton |
| دسته بندی محصولات | Cable Supports and Fasteners |
| نوع | Clamp, Hose |
| رنگ | White |
| عرض | 0.231" (5.87mm) |
| ارتفاع | - |
| طول | 0.647" ~ 0.971" (16.43mm ~ 24.66mm) |
| سری | SNP |
| چسب | - |
| ویژگی | - |
| مواد | Polyacetal (POM) |
| بسته بندی | Bulk |
| اندازه پیچ | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| اندازه باز کردن | 0.513" ~ 0.586" (13.03mm ~ 14.88mm) |
| نوع نصب | - |
| اندازه سوراخ پنل | - |
| ضخامت پانل | - |
| مشخصه های نوع | Push-Fit |
| ضخامت مواد | 0.069" (1.75mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 HB |
| مرکز بسته نرم افزاری به مرکز نصب | - |
در انبار 400 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.50 | $0.49 | $0.48 |
حداقل: 1