RO175WP
| سازندگان: | HellermannTyton |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Labels, Labeling |
| برگه داده ها: | RO175WP |
| توضیحات: | LABEL SELF LAMINATNG 0.75X3" WHT |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | HellermannTyton |
| دسته بندی محصولات | Labels, Labeling |
| رنگ | White |
| سری | Rite-On |
| مواد | Vinyl Film |
| بسته بندی | 90 per Roll |
| اندازه برچسب | 0.75" x 3.00" (19.1mm x 76.2mm) |
| نوع برچسب | Self Laminating, Dispenser and Pen Included |
| قسمت وضعیت | Active |
| دمای عملیاتی | -45°C ~ 93°C |
| برای استفاده با/محصولات مرتبط | Rite-On Marking Pens |
در انبار 50 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $28.67 | $28.10 | $27.53 |
حداقل: 1