EHWMN1
| سازندگان: | HellermannTyton |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Rack Components |
| برگه داده ها: | EHWMN1 |
| توضیحات: | SING HORIZL WIRE MNGR 1U |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | HellermannTyton |
| دسته بندی محصولات | Rack Components |
| نوع | Wire Manager |
| رنگ | Black |
| سری | E |
| وزن | 1 lb (453.59g) |
| ویژگی | - |
| مواد | Plastic, Non Specified |
| قسمت وضعیت | Active |
| تهویه | - |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| اندازه/ابعاد | 3.000" L x 1.750" W x 1.750" H (76.20mm x 44.45mm x 44.45mm) |
| برای استفاده با/محصولات مرتبط | 19" Panel Width Racks |
در انبار 98 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $47.35 | $46.40 | $45.47 |
حداقل: 1