EHWM2
| سازندگان: | HellermannTyton |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Rack Components |
| برگه داده ها: | EHWM2 |
| توضیحات: | DUAL HORIZ WIRE MNGR 2U |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | HellermannTyton |
| دسته بندی محصولات | Rack Components |
| نوع | Wire Manager |
| رنگ | Black |
| سری | E |
| وزن | 2.2 lbs (997.9g) |
| ویژگی | - |
| مواد | Plastic, Non Specified |
| قسمت وضعیت | Active |
| تهویه | - |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| اندازه/ابعاد | 6.000" L x 3.500" W x 3.500" H (152.40mm x 88.90mm x 88.90mm) |
| برای استفاده با/محصولات مرتبط | 19" Panel Width Racks |
در انبار 52 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $68.60 | $67.23 | $65.88 |
حداقل: 1