151-00668
| سازندگان: | HellermannTyton |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Cable Supports and Fasteners |
| برگه داده ها: | 151-00668 |
| توضیحات: | CBL CLIP C-TYPE GRAY ADHESIVE |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | HellermannTyton |
| دسته بندی محصولات | Cable Supports and Fasteners |
| نوع | Clip, C-Type |
| رنگ | Gray |
| عرض | 1.250" (31.75mm) |
| ارتفاع | 0.880" ~ 1.190" (22.35mm ~ 30.23mm) |
| طول | 1.500" (38.10mm) |
| سری | WAC |
| چسب | - |
| ویژگی | Flame Retardant |
| مواد | Polyvinyl Chloride (PVC) |
| بسته بندی | Bulk |
| اندازه پیچ | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| اندازه باز کردن | 0.750" ~ 1.000" (19.05mm ~ 25.40mm) |
| نوع نصب | Adhesive |
| اندازه سوراخ پنل | - |
| ضخامت پانل | - |
| مشخصه های نوع | - |
| ضخامت مواد | - |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 V-0 |
| مرکز بسته نرم افزاری به مرکز نصب | - |
در انبار 500 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.45 | $0.44 | $0.43 |
حداقل: 1