S9141-45R
| سازندگان: | Harwin Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors |
| برگه داده ها: | S9141-45R |
| توضیحات: | CONN PIN RCPT .031-.051 SOLDER |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Harwin Inc. |
| دسته بندی محصولات | Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors |
| سری | SYCAMORE |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| نوع دم | No Tail |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | Surface Mount - Bottom Entry |
| عمق سوکت | 0.101" (2.56mm) |
| قطر دم | - |
| پایان تماس | Gold |
| ضخامت تخته | - |
| قطر فلنج | - |
| نیروی الحاق | 3.00N ~ 6.00N |
| تماس با مواد | Beryllium Copper |
| طول--به طور کلی | 0.160" (4.06mm) |
| قطر سوراخ پین | 0.079" (2.00mm) |
| می پذیرد قطر پین | 0.031" ~ 0.051" (0.80mm ~ 1.30mm) |
| دمای عملیاتی | -50°C ~ 125°C |
| قطر سوراخ نصب | 0.102" (2.59mm) |
| اندازه پین مربع را می پذیرد | - |
| ضخامت تماس با پایان | 3.94µin (0.10µm) |
در انبار 2104 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1