H2175-01
| سازندگان: | Harwin Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Terminals - PC Pin, Single Post Connectors |
| برگه داده ها: | H2175-01 |
| توضیحات: | CONN PC PIN CIRC 0.041DIA TIN |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Harwin Inc. |
| دسته بندی محصولات | Terminals - PC Pin, Single Post Connectors |
| سری | - |
| بسته بندی | Bulk |
| عایق | Non-Insulated |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | Swage |
| نوع نصب | Through Hole |
| نوع ترمینال | PC Pin |
| پایان تماس | Tin |
| سبک ترمینال | Single End |
| ضخامت تخته | 0.063" (1.60mm) |
| قطر فلنج | 0.070" (1.77mm) |
| تماس با مواد | Brass |
| رنگ عایقی | - |
| طول--به طور کلی | 0.275" (6.98mm) |
| طول--فلنج | 0.179" (4.55mm) |
| طول--زیر فلنج | 0.082" (2.08mm) |
| عایق مواد | - |
| قطر سوراخ نصب | 0.041" ~ 0.045" (1.04mm ~ 1.14mm) |
| اندازه پین-بالای فلنج | 0.041" (1.04mm) Dia |
| اندازه پین-زیر فلنج | - |
| ضخامت تماس با پایان | - |
در انبار 5 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.26 | $0.25 | $0.25 |
حداقل: 1