XF10115
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Rack Thermal Management |
| برگه داده ها: | XF10115 |
| توضیحات: | FILTERED FAN BOXES 560CFM 115V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Rack Thermal Management |
| نوع | Fan |
| سری | XF |
| وزن | 12 lbs (5.4kg) |
| قسمت وضعیت | Active |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| مشخصات | Fan, AC, Square, 560 CFM |
| ولتاژ ورودی | 115VAC |
| اندازه/ابعاد | 13.00" L x 11.63" W x 4.56" H (330.2mm x 295.4mm x 115.8mm) |
در انبار 59 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $293.54 | $287.67 | $281.92 |
حداقل: 1