UHDM8418ECA
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Rack Components |
| برگه داده ها: | UHDM8418ECA |
| توضیحات: | PLATE END 83.9X17.9X2.5" GRAY |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Rack Components |
| نوع | End Plate |
| رنگ | Gray |
| سری | UHDM |
| وزن | 1 lb (453.59g) |
| ویژگی | - |
| مواد | Metal, Steel |
| قسمت وضعیت | Active |
| تهویه | Non-Vented |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| اندازه/ابعاد | 83.870" L x 17.870" W x 2.500" H (2130.30mm x 453.90mm x 63.50mm) |
| برای استفاده با/محصولات مرتبط | UHDM Series |
در انبار 93 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $532.31 | $521.66 | $511.23 |
حداقل: 1