ST242410LG
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | ST242410LG |
| توضیحات: | BOX STEEL GRAY 27.6"L X 24"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Hinged Door, Slanted Top |
| ارتفاع | 10.000" (254.00mm) |
| سری | Eclipse |
| وزن | 51 lbs (23.1kg) |
| رأی | IP66, NEMA 3R,4,12,13, UL-508 |
| ویژگی | - |
| مواد | Metal, Steel |
| ضخامت | 16 Gauge |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 662in² (4271cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 27.600" L x 24.000" W (701.04mm x 609.60mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 75 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $322.71 | $316.26 | $309.93 |
حداقل: 1