RSUS1931CG1
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Rack Components |
| برگه داده ها: | RSUS1931CG1 |
| توضیحات: | SHELF SLIDE 31X16.6X1.5" BE/GY |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Rack Components |
| نوع | Shelf, Sliding |
| رنگ | Beige, Gray |
| سری | RS |
| وزن | 25 lbs (11.3kg) |
| ویژگی | - |
| مواد | Metal, Steel |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| تهویه | Non-Vented |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| اندازه/ابعاد | 31.000" L x 16.640" W x 1.500" H (787.40mm x 422.66mm x 38.10mm) |
| برای استفاده با/محصولات مرتبط | 19" Panel Width Racks |
در انبار 66 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1