RSDL19035BK1
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Rack Components |
| برگه داده ها: | RSDL19035BK1 |
| توضیحات: | DOOR STEEL 34.8X18.8X0.53" BLACK |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Rack Components |
| نوع | Door, Front or Rear |
| رنگ | Black |
| سری | REFK |
| وزن | 13 lbs (5.9kg) |
| ویژگی | Locks |
| مواد | Metal, Steel |
| قسمت وضعیت | Active |
| تهویه | Vented |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| اندازه/ابعاد | 34.750" L x 18.840" W x 0.530" H (882.65mm x 478.54mm x 13.46mm) |
| برای استفاده با/محصولات مرتبط | REFK1903524 |
در انبار 5 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $128.25 | $125.69 | $123.17 |
حداقل: 1