RSDF19063GY2
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Rack Components |
| برگه داده ها: | RSDF19063GY2 |
| توضیحات: | DOOR STEEL 62.8X18.8X0.53" GRAY |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Rack Components |
| نوع | Door, Front or Rear |
| رنگ | Gray |
| سری | REFK |
| وزن | 33 lbs (15kg) |
| ویژگی | Locks |
| مواد | Metal, Steel |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| تهویه | Non-Vented |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| اندازه/ابعاد | 62.750" L x 18.840" W x 0.530" H (1593.85mm x 478.54mm x 13.46mm) |
| برای استفاده با/محصولات مرتبط | REFK1906324 |
در انبار 76 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1