RS5705
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | RS5705 |
| توضیحات: | BOX ABS GRAY 10"L X 8.03"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Cover Included |
| ارتفاع | 3.543" (90.00mm) |
| سری | RS |
| وزن | 1 lb (453.59g) |
| رأی | IP65 |
| ویژگی | PCB Supports, Sealed |
| مواد | Plastic, ABS |
| ضخامت | 0.128" (3.25mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 80.3in² (518cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 10.000" L x 8.031" W (254.00mm x 204.00mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 HB |
در انبار 59 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $39.10 | $38.32 | $37.55 |
حداقل: 1