RH3115
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | RH3115 |
| توضیحات: | BOX ABS GRAY 3.94"L X 2.44"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Hand Held, Split Sides and End Panel(s) |
| ارتفاع | 1.004" (25.50mm) |
| سری | RH |
| وزن | 1 lb (453.59g) |
| رأی | - |
| ویژگی | Card Guides, PCB Supports |
| مواد | Plastic, ABS |
| ضخامت | 0.108" (2.74mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 9.61in² (62.0cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 3.937" L x 2.441" W (100.00mm x 62.00mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 HB |
در انبار 625 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $4.62 | $4.53 | $4.44 |
حداقل: 1