RFUS2421CG1
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Rack Components |
| برگه داده ها: | RFUS2421CG1 |
| توضیحات: | SHELF FIXED 21X22.8X1.74" BE/GY |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Rack Components |
| نوع | Shelf, Fixed |
| رنگ | Beige, Gray |
| سری | RF |
| وزن | 15 lbs (6.8kg) |
| ویژگی | - |
| مواد | Metal, Steel |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| تهویه | Non-Vented |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| اندازه/ابعاد | 21.000" L x 22.750" W x 1.740" H (533.40mm x 577.85mm x 44.20mm) |
| برای استفاده با/محصولات مرتبط | 24" Panel Width Racks |
در انبار 69 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1