REDFP19070BK1
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Rack Components |
| برگه داده ها: | REDFP19070BK1 |
| توضیحات: | DOOR PLEXI 69.8X18.8X0.53" BLACK |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Rack Components |
| نوع | Door, Front or Rear |
| رنگ | Black |
| سری | REFK |
| وزن | 37 lbs (16.8kg) |
| ویژگی | Locks |
| مواد | Plexiglas |
| قسمت وضعیت | Active |
| تهویه | Non-Vented |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| اندازه/ابعاد | 69.750" L x 18.840" W x 0.530" H (1771.65mm x 478.54mm x 13.46mm) |
| برای استفاده با/محصولات مرتبط | REFK Series |
در انبار 96 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $323.40 | $316.93 | $310.59 |
حداقل: 1