RCHD1917GF1
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Rack Components |
| برگه داده ها: | RCHD1917GF1 |
| توضیحات: | DOOR STEEL 18.9X17.4X0.5" BLUE |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Rack Components |
| نوع | Door, Front or Rear |
| رنگ | Blue |
| سری | RCHV |
| وزن | 7 lbs (3.2kg) |
| ویژگی | Locks |
| مواد | Metal, Steel |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| تهویه | Non-Vented |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| اندازه/ابعاد | 18.880" L x 17.380" W x 0.500" H (479.55mm x 441.45mm x 12.70mm) |
| برای استفاده با/محصولات مرتبط | RCHS, RCHV Series |
در انبار 70 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1