RASU190720BK1
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Rack Components |
| برگه داده ها: | RASU190720BK1 |
| توضیحات: | SHELF FIXED 20X17.5X7" BLACK |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Rack Components |
| نوع | Shelf, Fixed |
| رنگ | Black |
| سری | RAS |
| وزن | 10 lbs (4.5kg) |
| ویژگی | - |
| مواد | Metal, Steel |
| قسمت وضعیت | Active |
| تهویه | Non-Vented |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| اندازه/ابعاد | 20.000" L x 17.500" W x 6.970" H (508.00mm x 444.50mm x 177.04mm) |
| برای استفاده با/محصولات مرتبط | 19" Panel Width Racks |
در انبار 99 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $75.20 | $73.70 | $72.22 |
حداقل: 1