R191-092-000
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | R191-092-000 |
| توضیحات: | BOX ALUM GRAY 6.3"L X 3.54"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Cover Included |
| ارتفاع | 2.362" (60.00mm) |
| سری | R191 |
| وزن | 2 lbs (907.2g) |
| رأی | IP67, NEMA 4X |
| ویژگی | PCB Supports, Watertight |
| مواد | Metal, Aluminum |
| ضخامت | 0.079" (2.01mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 22.3in² (144cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 6.299" L x 3.543" W (160.00mm x 90.00mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 50 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $78.96 | $77.38 | $75.83 |
حداقل: 1