R130-124-000
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | R130-124-000 |
| توضیحات: | BOX FIBERGLASS GRAY 10.23"X4.72" |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Hinged Door, Lid |
| ارتفاع | 3.937" (100.00mm) |
| سری | R130 |
| وزن | 3.1 lbs (1.4kg) |
| رأی | IP66, NEMA 1,2,3,3R,4,4X,5,12,13 |
| ویژگی | Stainless Steel Hinges, Watertight |
| مواد | Fiberglass/Polyester |
| ضخامت | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 48.3in² (312cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 10.233" L x 4.721" W (259.93mm x 119.91mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 V-0 |
در انبار 75 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $114.90 | $112.60 | $110.35 |
حداقل: 1