PVLL19008LG2
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Rack Components |
| برگه داده ها: | PVLL19008LG2 |
| توضیحات: | PANEL TOP 19X8.7X0.5" GRAY |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Rack Components |
| نوع | Panel, Top |
| رنگ | Gray |
| سری | PVL |
| وزن | 4 lbs (1.8kg) |
| ویژگی | - |
| مواد | Metal, Steel |
| قسمت وضعیت | Active |
| تهویه | Vented |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| اندازه/ابعاد | 19.000" L x 8.720" W x 0.500" H (482.60mm x 221.49mm x 12.70mm) |
| برای استفاده با/محصولات مرتبط | 19" Panel Width Racks |
در انبار 71 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $39.10 | $38.32 | $37.55 |
حداقل: 1