PJW603610L
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | PJW603610L |
| توضیحات: | BOX FIBERGLASS GRY 60.25"X36.25" |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Hinged Door, Lid |
| ارتفاع | 12.000" (304.80mm) |
| سری | PJW |
| وزن | 101 lbs (45.8kg) |
| رأی | IP66, NEMA 1,2,3,4,4X,12,13, UL-508 |
| ویژگی | Mounting Flange, Stainless Steel Hinges, Twist Latch |
| مواد | Fiberglass/Polyester |
| ضخامت | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 2184in² (1.409 m²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 60.250" L x 36.250" W (1530.35mm x 920.75mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 57 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $3,103.63 | $3,041.56 | $2,980.73 |
حداقل: 1