PJU16148CCF
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | PJU16148CCF |
| توضیحات: | BOX PLSTC GRY/CLR 16.5"LX14.72"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray, Clear Cover/Door |
| طراحی | Cover Included |
| ارتفاع | 9.010" (228.85mm) |
| سری | PJU |
| وزن | 11 lbs (5kg) |
| رأی | IP66, NEMA 1,2,3,4,4X,12,13, UL-508 |
| ویژگی | Mounting Flange, PCB Supports |
| مواد | Plastic, Fiberglass/Polyester, Polycarbonate |
| ضخامت | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 243in² (1568cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 16.500" L x 14.720" W (419.10mm x 373.89mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 89 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $146.45 | $143.52 | $140.65 |
حداقل: 1