PJU14126LF
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | PJU14126LF |
| توضیحات: | BOX FIBERGLASS GRY 14.5"X12.72" |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Hinged Door, Lid |
| ارتفاع | 7.010" (178.05mm) |
| سری | PJU |
| وزن | 8 lbs (3.6kg) |
| رأی | IP66, NEMA 1,2,3,4,4X,12,13, UL-508 |
| ویژگی | Mounting Flange, PCB Supports, Snap Latch |
| مواد | Fiberglass/Polyester |
| ضخامت | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 184in² (1187cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 14.500" L x 12.720" W (368.30mm x 323.09mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 82 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $136.13 | $133.41 | $130.74 |
حداقل: 1