PJU12106CCF
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | PJU12106CCF |
| توضیحات: | BOX PLSTC GRY/CLR 12.5" X 10.72" |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray, Clear Cover/Door |
| طراحی | Cover Included |
| ارتفاع | 7.010" (178.05mm) |
| سری | PJU |
| وزن | 6 lbs (2.7kg) |
| رأی | IP66, NEMA 1,2,3,4,4X,12,13, UL-508 |
| ویژگی | Mounting Flange, PCB Supports |
| مواد | Plastic, Fiberglass/Polyester, Polycarbonate |
| ضخامت | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 134in² (865cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 12.500" L x 10.720" W (317.50mm x 272.29mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 82 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $108.51 | $106.34 | $104.21 |
حداقل: 1