PJ16148LW
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | PJ16148LW |
| توضیحات: | BOX FIBERGLASS GRY 17.87"X15.99" |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Hinged Door, Lid |
| ارتفاع | 8.470" (215.14mm) |
| سری | PJ |
| وزن | 12 lbs (5.4kg) |
| رأی | IP66, NEMA 1,2,3,4,4X,12,13, UL-508 |
| ویژگی | Snap Latch, Stainless Steel Hinges, Window |
| مواد | Fiberglass/Polyester |
| ضخامت | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 286in² (1845cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 17.870" L x 15.990" W (453.90mm x 406.15mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 83 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $206.28 | $202.15 | $198.11 |
حداقل: 1