PJ12106LW
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | PJ12106LW |
| توضیحات: | BOX FIBERGLASS GRY 13.77"X11.9" |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Hinged Door, Lid |
| ارتفاع | 6.470" (164.34mm) |
| سری | PJ |
| وزن | 8 lbs (3.6kg) |
| رأی | IP66, NEMA 1,2,3,4,4X,12,13, UL-508 |
| ویژگی | Snap Latch, Stainless Steel Hinges, Window |
| مواد | Fiberglass/Polyester |
| ضخامت | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 164in² (1058cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 13.770" L x 11.900" W (349.76mm x 302.26mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 57 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $153.26 | $150.19 | $147.19 |
حداقل: 1