PHW24208
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | PHW24208 |
| توضیحات: | BOX FIBERGLASS GRY 27.01"X21.22" |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Hinged Door, Lid |
| ارتفاع | 9.921" (252.00mm) |
| سری | PHW |
| وزن | 32 lbs (14.5kg) |
| رأی | IP66, NEMA 1,3,3R,4,4X,12, UL-508 |
| ویژگی | - |
| مواد | Fiberglass/Polyester |
| ضخامت | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 573in² (3697cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 27.008" L x 21.220" W (686.00mm x 539.00mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 75 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1,006.87 | $986.73 | $967.00 |
حداقل: 1