PBPA19022BK2
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Rack Components |
| برگه داده ها: | PBPA19022BK2 |
| توضیحات: | PANEL FRONT 22.7X19X0.13" BLACK |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Rack Components |
| نوع | Panel, Front |
| رنگ | Black |
| سری | PBPA |
| وزن | - |
| ویژگی | - |
| مواد | Metal, Aluminum |
| قسمت وضعیت | Active |
| تهویه | Non-Vented |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| اندازه/ابعاد | 22.720" L x 19.000" W x 0.125" H (577.09mm x 482.60mm x 3.18mm) |
| برای استفاده با/محصولات مرتبط | 19" Panel Width Racks |
در انبار 2 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $75.20 | $73.70 | $72.22 |
حداقل: 1